משרד עו"ד תביעות ביטוח לאומי ונזקי גוף | יובל איזק:

מעוניינים להגיש תביעה מול ביטוח לאומי?

אם נפצעתם ונותרתם עם נכות - אתם צריכים משרד עו"ד המתמחה בתביעות ביטוח לאומי ושמכיר את המערכת מבפנים כך שישיג עבורכם את הקצבה המקסימלית.

לייעוץ ראשוני עם עו"ד יובל איזק:

משרד עו"ד תביעות ביטוח לאומי ונזקי גוף | יובל איזק:

מעוניינים להגיש תביעה מול ביטוח לאומי?

אם נפצעתם ונותרתם עם נכות - אתם צריכים משרד עו"ד המתמחה בתביעות ביטוח לאומי ושמכיר את המערכת מבפנים כך שישיג עבורכם את הקצבה המקסימלית.

לעולם לא תצעדו לבד - לביטוח לאומי

תפקידו של המוסד לביטוח לאומי הוא לסייע לאזרחים ישראלים אשר עקב ליקוי גופני, שכלי או נפשי, איבדו את כושרם להשתכר, או שכושרם להשתכר הצטמצם משמעותית.

כמות הפניות למוסד לביטוח לאומי בישראל גדלה משנה לשנה ולכן כיום הרבה יותר קשה לגרום למוסד לקבוע זכאות לנכות או לקצבה חודשית מבעבר. 

לכן - חייבים להצטייד בעורך דין ביטוח לאומי מיומן שימקסם את הפיצויים או את אחוזי הנכות שייפסקו לטובת מגיש התביעה.

שיעור הפיצויים אותם יקבל המגיש עומדים ביחס ישיר לאחוז הנכות או להיקף אובדן כושר העבודה שנקבעה לו ע"י המוסד לביטוח לאומי, כך שעו"ד מיומן אשר מכיר את המערכת מקרוב יידע להשיג את המקסימום ולהתגבר על הקשיים הרבים אותם מערים המוסד לביטוח לאומי על מגיש הבקשה.

חשוב לציין - על כל קביעה של ביטוח לאומי אסור לערער במשך 30 יום!

השאירו פרטים כעת למשרד עו"ד יובל איזק או בדקו במחשבון הפיצויים שלנו את זכאותכם לקצבה:

תביעות ביטוח לאומי

ישנם מקרים רבים בהם ניתן להגיש תביעה לביטוח לאומי:

תביעה לנכות כללית

קצבת נכות כללית היא קצבה חודשית המשולמת למבוטח בעקבות נכות פיזית, שכלית או נפשית וגובהה תלוי בקביעת אחוזי נכות ע"י הוועדה הרפואית ודרגת אי כושר ההשתלבות וההשתכרות בשוק העבודה.

תאונות עבודה

אם נפצעת בזמן העבודה, בין אם מדובר בתאונה ובין אם מדובר בפגיעה או מחלה שנגרמה בעקבות פעולות יומיומיות ממושכות - עליך לפנות למשרד עו"ד מקצועי בהקדם על מנת שימקסם את התביעה וישיג את הפיצוי המקסימלי.

תביעות סיעוד

החל משלב בו המבוטח מגיע לגיל פרישה, ביכולתו להגיש תביעה לקצבת סיעוד, במידה והוא זקוק לסיוע בפעולות היום-יום או להשגחה למען בטיחותם. *כמו כן, ישנה אפשרות להגיש תביעה לסיוע גם למי שלא עבר את גיל הפרישה.

תאונות תלמידים

לכל תלמיד בישראל מגיל 3 ועד גיל 18, בכל זמן [גם בחופש הגדול] ובכל מקום קיים ביטוח תאונות תלמידים יש זכאות לפיצוי כספי במקרה של תאונה - אם נגרם לילדך נזק - ניתן לתבוע מטעם רשות החינוך המקומית בביטוח תאונות אישיות.

מחלות והליכים רפואיים

ביטוח לאומי מעניק זכויות רפואיות למבוטחים אשר נפגעו ממחלות או מאירועים רפואיים, לדוג': סוכרת, קרוהן, נפגעי רשלנות רפואית ועוד.

פציעות ספורט

בכל מקרה של פציעה בגין פעילות ספורטיבית, זכאי המבוטח לפיצוי, אם ע"י תביעה מול ביטוח לאומי ואם ע"י תביעה לפוליסות פרטיות.
עו"ד יובל איזק

אודות המשרד

משרד עו"ד יובל איזק מתמחה בתביעות נזקי גוף ותביעות ביטוח לרבות ביטוח לאומי וייצוג בועדות רפואיות.

 

משרדנו ניהל עשרות תביעות: תאונות עבודה, פגיעות בשטח ציבורי, מחלות, תביעות לנכות כללית ועוד וייצג מאות נפגעים מול המוסד לביטוח לאומי, כאשר חלקם נדחו או בעבר או שלא שולם להם מלוא הפיצוי לו הם זכאים.

 

אצלנו במשרד - רואים כל לקוח כעולם ומלואו ומנהלים את התביעה תוך בניית אסטרטגיה משפטית מדויקת ונכונה מול המוסד לביטוח לאומי והוועדות הרפואיות.

אם נפגעתם או חליתם - כנראה שמגיע לכם פיצוי כספי ו/או קצבה חודשית. הצטיידו בעו"ד שיודע כיצד להתנהל מול המוסד לביטוח לאומי ושישיג עבורכם את המקסימום שמגיע לכם!

סיפורי הצלחה:

© כל הזכויות שמורות

לייעוץ ראשוני עם עו"ד יובל איזק: